Kocięta

Miot A

9 kwietnia 2013
przyszły na świat nasze pierwsze, wymarzone kocięta.
Mamy trzy dziewczynki: Alexia, AprilAlaska oraz jednego chłopca Astona.

Wszystkie kocięta są krótkowłose BRI ns 11 - czarne srebrne cieniowane.
Rodzice:
Africa Ars Britannica*PL
GIC Casanova Templegates*UK z hodowli Ars Britannica


AFRICA ARS BRITANNICA*PL
Grand International Champion TEMPLEGATES CASANOVA*UK

Alaska - zamieszkała z Panią Kamilą oraz Jej rodziną w Warszawie


Alaska Golden Teddys*PL to cudowna bardzo ciekawska i odważna koteczka.Pierwsza z miotu otworzyła oczka, pierwsza zaczęła pełzać i chodzić, jeść stały pokarm. Pierwsza również znalazła sposób, żeby zwiać z kojca.To mały uwielbiający kontakt z człowiekiem łobuziak :)

ALEXIA -zamieszkała z Panią Ewą z Warszawy


ASTON - zamieszkał z Panią Iwoną i Panem Arturem z Warszawy

Aston Golden Teddys* to nasz jedyny kocurek w miocie A.
Jest fantastyczny. Wariuje z rodzeństwem, ale po długich harcach przychodzi przytulić się do domowników. W razie jakiejkolwiek krzywdy, natychmiast biegnie się poskarżyć do mamusi.
Zachowuje się trochę jak pies, za którym nieustannie podąża :) Przybiega na powitanie jako pierwszy z całej gromady. Aston ma fantastyczne, ultrakrótkie futerko.
Aston jako pierwszy z miotu A znalazł nowy dom. Zamieszka z Panią Iwoną i Panem Arturem w Warszawie, z czego się bardzo cieszę. Mam nadzieję, że będę go od czasu do czasu widywała :)


APRIL - zostaje w hodowli


April Golden Teddys*PL (po domowemu Pączek) to najmniejsza koteczka z miotu A. Jest cudowną, okrąglutką koteczką o najjaśniejszym futerku. Jest najmniejsza, ale ma piękną, bardzo zwartą budowę.
April nie jest typem rozrabiaki. Jest wesoła i bardzo waleczna. Nie umie podstępem zwiać z kojca. Wybiera raczej metody delikatnej perswazji. Cichuteńko pomiaukuje i patrzy prosto w oczy swojego potencjalnego wybawiciela, a ma przy tym taką minę i wielkie okrągłe oczy, że nie sposób jej nie ulec :)
Copyright © 2012 GOLDEN TEDDYS*PL - Hodowla kotów Warszawa
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Top Cat Breeders
Projekt & cms: www.zstudio.pl